GÓRA
Image Alt

Wycieczki szkolne

Zapraszamy na szkolną przygodę. Wybierz wycieczkę, która Cię interesuję.

wycieczka 1-dniowa
W „Wiosce Hobbitów” czeka nas niezwykła przygoda w czasie Gry Terenowej. Baśniowa sceneria Mrocznej Puszczy przeniesie nas do krainy Hobbitów, wyruszamy w wyprawę, aby zdobyć zaszczytne miano strażnika Śródziemia. Czeka nas tam trochę wyzwań oraz łamigłówek do rozwikłania.
Naszą wizytę zaczniemy od spaceru z najważniejszymi miejscami Berlina: Reichstag, Plac Paryski z Bramą Brandenburską, Wyspa Muzeów, przejedziemy Aleją pod Lipami uważaną za jedną z najpiękniejszych ulic miasta, na której usytuowane jest wiele wspaniałych budowli: katedra Św. Jadwigi, Biblioteka Państwowa.
wycieczka 1-dniowa
Alte Nationalgalerie (Stara Galeria Narodowa) gromadzi obrazy i rzeźby XIX wieku. Wspólnie z Altes Museum, Bode-Museum, Neues Museum i Pergamonmuseum tworzy na berlińskiej Wyspie Muzeów zespół zaliczany do Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO.
Największe Fokarium w Polsce z 4 gatunkami ssaków. Na miejscu zobaczymy pokazy akrobacyjne z udziałem fok: wyskoki z wody, piruety, machanie płetwą do publiczności, czy słodkie całusy w policzek opiekuna to tylko nieliczne umiejętności zwierząt.
wycieczka 1-dniowa
Gdańsk zaczynamy od zwiedzania Muzeum II Wojny Światowej. To zdecydowanie najciekawszy obiekt muzeum historii, którego nie możemy ominąć.
wycieczka 1-dniowa
Wizyta w gdyńskim Centrum Nauki Experyment, które jest niecodzienną pracownią doświadczalną dla małych i dużych odkrywców – amatorów. W Gdańsku odwiedziny w ZOO, w którym mieszkają zwierzęta ze wszystkich kontynentów.
wycieczka 1-dniowa
Platforma widokowa w Trzęsaczu, odwiedzimy również Muzeum Multimedialne, przejazd na Górę Gosań, przyjrzymy się z bliska mieszkańcom Zagrody Pokazowej Żubrów. W dalszej kolejności wstąpimy do Planetarium, gdzie weźmiemy udział w kosmicznym seansie. Znajdziemy również czas na obiad. Na koniec spacer nad Jeziorem Turkusowym. Dowiemy się, dlaczego ma taką przepiękną turkusową barwę.
wycieczka 1-dniowa
Wyruszamy na grę terenową w labiryntach. Dowiemy się „O czym szumią wierzby”, poznamy Paprockie zwierzaki i zdobędziemy labiryntową wieżę. Poznamy tajemnicę labiryntów.
wycieczka 1-dniowa
Podziemne miasto w Szczecinie to jeden z największych zabytkowych schronów cywilnych w Polsce i Europie z okresu II Wojny Światowej, który mógł pomieścić ponad 5 tysięcy osób. Do wyboru jedna z trzech tras, każda z różnego czasookresu.
wycieczka 1-dniowa
Podczas wycieczki poznamy historię miasta Toruń, zobaczymy seans w Planetarium, odwiedzimy Żywe Muzeum Piernika – poznamy tradycję wypieku toruńskiego piernika oraz ciekawostki o stolicy Kopernika. Na koniec zajęcia w Niewidzialnym Domu - zupełnej ciemności, pozbawionej jakiegokolwiek dostępu światła. Weźmiemy udział w warsztatach z malarstwa oraz zwiedzimy wystawę oczami osoby niewidomej.
wycieczka 1-dniowa
Podczas naszej wizyty zobaczymy jak powstaje bombka – jak nabiera kolorów i blasku. Z pomocą pracownika fabryki będziemy mogli spróbować udekorować tą małą kulkę.
You don't have permission to register