GÓRA
Image Alt

Wyspa Uznam i Truskawkowa Wioska

Wyspa Uznam i Truskawkowa Wioska

145zł / od osoby
(0 Reviews)

Termin: 17.08.2024

Seebad Ahlbeck – zwiedzanie promenady nadmorskiej z wejściem na molo, Seebad Heringsdorf – zwiedzanie promenady nadmorskiej z przerwą kawową (możliwość skosztowania bułki ze śledziem). Przerwa 1,5h. Przejazd przez dzielnicę nadmorską m. Bansin. Przejazd przez m. Loddin, gdzie zachował się klimat wioski rybackiej sprzed
wieków. Koserow – wejście na nowoczesne molo: chaty solne i najwęższe miejsce na wyspie. Autokarowo-piesze zwiedzanie Peenemuende. Na trasie Muzeum Techniczno-Historyczne po ośrodku doświadczalnym nad bronią V-1 i V-2 (zobaczymy z zewnątrz) oraz radziecka łódź podwodna z okresu zimnej wojny.

Wizyta w Karl’s Erlebnis-Dorf -TRUSKAWKOWA MANUFAKTURA. Przemieszczamy się trasą nadmorską niemieckiej części wyspy Uznam. Odwiedzimy miejscowości, które od 100 lat nazywane są Cesarskimi Kurortami, a to dlatego, że były one odwiedzane przez cesarzy. Poczujemy klimat wioski rybackiej sprzed wieków i wejdziemy na nowoczesne molo w Koserow. Na wyspie Uznam rozwijała się technologia rakietowa w Peenemuende, która dała początek lotom w kosmos, dlatego też nie może nas tam zabraknąć, a będąc w małym porcie będziemy mogli zobaczyć rosyjską podwodną łódź rakietową z okresu tzw. zimnej wojny. W drodze powrotnej wstąpimy na godzinę do wioski przygód Karl’s Erlebnis-Dorf. Na miejscu czeka degustacja dżemów, dipów i wina, które można od razu zakupić, a także zjeść posiłek i wypić kawę oraz wyposażyć się w dekoracje do pokoju w stylu marynistycznym.

Cena: 145zł/osoba

Program jest ramowy i może ulec zmianie

Wyjazd: z Kołobrzegu o godz. 6:00

Powrót: ok. godz. 19:30 – przyjazd do Kołobrzegu

Świadczenia zawarte w cenie: Transport: autokar, obsługa piloto-przewodnika, ubezpieczenie: NNW i KL.

Opłaty dodatkowe: Opłata klimatyczna indywidualnie opłacana na niemieckiej części wyspy – ok. 4€ lub 15zł

Informacja i zapisy: tel. 725 888 000

Lokalizacja wycieczki

0.0
Rating 0

Post a Comment

You don't have permission to register