GÓRA
Image Alt

Świnoujście – Międzyzdroje

Świnoujście – Międzyzdroje

80zł / od osoby
(0 Reviews)

Wycieczka całodniowa

Cena: 80zł
termin: sobota wyjazd z Kołobrzegu 8:00

W programie:

TrzebiatówRynek Starego Miasta wybudowany w szachownicowym układzie ulic,  wraz z najstarszymi kamienicami, pochodzącymi  z XVI wieku. Baszta Kaszana – cylindryczna wieża o średnicy 5,6 metrów i wysokości 21 metrów, zbudowana z cegły, przykryta dachem namiotowym, wchodząca w skład murów obronnych Trzebiatowa.

Latarnia w Niechorzu –  najpiękniejsza latarnia polskiego wybrzeżawybudowana na wysokim klifowym wybrzeżu.

Trzęsacz – ruiny kościoła na klifie. Świątynia pierwotnie wzniesiona w odległości ok. 1,8-2 km od brzegu morza, pośrodku wsi, która  uległa zniszczeniu w wyniku procesów abrazyjnych. Do dzisiaj zachowała się jedynie południowa ściana kościoła.

Międzyzdroje – Kurort słynący z Festiwalu Gwiazd. Spacer Aleją Gwiazd 😊 czas wolny  na lody.

Jeziorko Turkusowe – położone na wyspie Wolin, niedaleko wsi Wapnica. Znane  z turkusowo zielonej barwy wody. Dowiemy się dlaczego ma taki  cudowny kolor.

Świnoujście –  To jedno z piękniejszych miast znajdujących się na polskim wybrzeżu, Świnoujście potocznie zwane  krainą 44 wysp. Jednak przez ludność zamieszkane są tylko trzy, a mianowicie Wolin, Uznam i Karsibór. Ciekawe położenie, liczne atrakcje turystyczne i zabytki, a także przepiękna plaża.

Kamień Pomorski – jedno z najstarszych miast Pomorza Zachodniego, położone nad zalewem Kamińskim.

 

 

 

Informacja i zapisy: tel. 727 612 601

Biuro: ul. Unii Lubelskiej 10/3 78-100 Kołobrzeg

Lokalizacja wycieczki

You don't have permission to register