GÓRA
Image Alt

Relaks w Ogrodach Hortulus

Relaks w Ogrodach Hortulus

55zł / od osoby
(0 Reviews)

Relaks w Ogrodach Hortulus

Cena: 55 zł/os. + bilet wstępu 41 zł

Termin: wyjazd w każdą środa

Wyjazd z Kołobrzegu godz. 13:30 (Hotel Skanpol)

Hortulus to zespół ogrodowy znajdujący się w Dobrzycy w powiecie koszalińskim. W skład kompleksu wchodzą dwa niezależnie działające ogrody, oddalone od siebie 2 km.

Ogrody Tematyczne Hortulus w Dobrzycy to 28 ogrodów w różnej tematyce i stylistyce, zaaranżowane na powierzchni 5,5 ha. Znajdują się tu ogrody inspirowane naturalnym krajobrazem (skalne, leśne, wodne), kulturą różnych narodów (japoński, francuski), a przede wszystkim oryginalne ogrody zmysłów w stylu angielskim. W Ogrodach Tematycznych podziwiać można kolekcję roślin rzadko występujących w Polsce. Przy ogrodach znajduje się Centrum Ogrodnicze z marketem Ogród i Galeria, Caffebar Barwinek oraz Szkółka Roślin Ozdobnych.

Ogrody Hortulus Spectabilis w Dobrzycy to nowy kompleks parkowo-ogrodowych otwarty w 2014 r. Obecnie zagospodarowane i udostępnione dla zwiedzających jest 8 ha z 30 ha planowanych ogrodów. Główną atrakcją tego kompleksu jest największy na świecie labirynt grabowy (1ha), w sercu którego znajduje się 20-metrowa wieża widokowa. Z tarasu wieży podziwiać można widok na okolicę oraz ogrody m.in. ogrody Magii, Energii, Czasu i Przestrzeni z Kamiennym Kręgiem, ogrodem kalendarza celtyckiego i olbrzymimi rabatami bylinowymi. Interesujące są również ogrody klasyczne, rozarium oraz grupa ogrodów New Design, a dla najmłodszych gości ogród Małego Skrzata. Te ogrody to przede wszystkim możliwość relaksu, wypoczynku i zabawy. Doskonałą rozrywkę zapewnia zabawa w labiryncie. Na terenie ogrodów znajduje się sklep z pamiątkami Serduszkowa Chata i Caffebar Rumianek.

W cenie zapewniamy:
– bilet wstępu do ogrodu,
– przejazd komfortowym autokarem,
– ubezpieczenie KL i NNW.

Rezerwacja wycieczek: tel. 725 888 000
Biuro: ul. Unii Lubelskiej 10/3 78-100 Kołobrzeg

 • Kierunek podróży
 • W cenie
  bilet wstępu
  opieka pilota
  przejazd komfortowym autokarem
  ubezpieczenie KL i NNW
  zwiedzanie z przewodnikiem
 • Not Included
  degustacja piwa
  dyskoteka prowadzona przez Dj-a
  fotobudka
  konkursy i zabawy piwne z nagrodami
  miejsce w kabinie 4-osobowej
  możliwość zejścia na ląd w Ystad
  open bar (piwo)
  przejazd promem na trasie Świnoujście-Ystad-Świnoujście
  rejs statkiem
  rejs statkiem (opcja dodatkowo płatna)
  wyżywienie na promie( kolacja i śniadanie)

Lokalizacja wycieczki

You don't have permission to register