GÓRA
Image Alt

Wyspa Uznam

Wyspa Uznam

120zł / od osoby
(0 Reviews)

WYSPA UZNAM

Termin: 03/17/24/31.05.2024r.

Seebad Heringsdorf – zwiedzanie promenady nadmorskiej z przerwą kawową (możliwość skosztowania bułki ze śledziem) przerwa 1 h Przejazd przez dzielnicę nadmorską m. Bansin. Przejazd przez m. Loddin, gdzie zachował się klimat wioski rybackiej sprzed wieków. Koserow – wejście na nowoczesne molo; chaty solne i najwęższe miejsce na wyspie. Autokarowo-piesze zwiedzanie Peenemuende. Na trasie Muzeum Techniczno-Historyczne po ośrodku doświadczalnym nad bronią V-1 i V-2 (zobaczymy z zewnątrz) oraz radziecka łódź podwodna z okresu „zimnej wojny”. Wizyta w Kars Erlebnis Dorf -TRUSKAWKOWA MANUFAKTURA ” KARLS” – 1 h. Przemieszczamy się trasą nadmorską niemieckiej części wyspy Uznam. Odwiedzimy miejscowości, które od 100 lat nazywane są Cesarskimi Kurortami, a to dlatego, że były one odwiedzane przez cesarzy. Poczujemy klimat wioski rybackiej sprzed wieków i wejdziemy na nowoczesne molo w Koserow. Na wyspie Uznam rozwijała się technologia rakietowa w Peenemuende, która dała początek lotom w kosmos, dlatego też nie może nas tam zabraknąć, a będąc w małym porcie będziemy mogli zobaczyć rosyjską podwodną łódź rakietową z okresu tzw. „zimnej wojny”. W drodze powrotnej wstąpimy na godzinę do wioski przygód „Karls Erlebnis Dorf”. Na miejscu czeka degustacja dżemów, dipów i wina, które można od razu zakupić, a także zjeść posiłek i wypić kawę oraz wyposażyć się w dekoracje do pokoju w stylu marynistycznym.

Przyjazd do Kołobrzegu ok. 19:30.

 

Cena: od 120zł/os.

Wyjazd: z Kołobrzegu o godz. 06:00

Powrót: ok. godz. 19:30 – przyjazd do Kołobrzegu

 

Świadczenia zawarte w cenie: transport: autokar, obsługa pilota ze znajomością trasy i wiedzą o zwiedzanych obiektach, ubezpieczenie: NNW i KL.

Opłaty dodatkowe: * wysoki sezon – od 6 r.ż. – 2,70 eur. lub 15 zł, transfer na trasie Kołobrzeg – Świnoujście – Kołobrzeg 120zł/osoba

Rezerwacja wycieczek: tel. 725 888 000
Biuro: ul. Unii Lubelskiej 10/3 78-100 Kołobrzeg

Lokalizacja wycieczki

0.0
Rating 0
You don't have permission to register