GÓRA
Image Alt

Fiordy/Oslo

Fiordy/Oslo

2750zł / od osoby
(0 Reviews)

Fiordy/Oslo

Termin: 03-07.05.2023

Cena: od 2750 zł

Świadczenia w ramach ceny:

 • Autokar na całej trasie wycieczki od Kołobrzegu do Świnoujścia,
 • 2 przeprawy promowe Świnoujście — Szwecja — Świnoujście,
 • Przejazdy odcinkami płatnymi, mostami i tunelami,
 • Zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelach (pokoje 2,3-osobowe z WC i prysznicem),
 • Wyżywienie:
  • śniadania w hotelach x3,
  • obiadokolacja x2 na terenie Norwegii,
 • Opieka pilota ze znajomością i wiedzą o zwiedzanych miejscach na całej trasie wycieczki,
 • Ubezpieczenie NNW i KL na terenie Skandynawii.

Opłaty dodatkowe wg. uznania uczestników:

 • Wstępy w Oslo oraz rejs po Oslofjord – 35€,
 • Rejs statkiem po Sognefjord – 55€,
 • Miejsce w kabinie 4 os. + śniadanie (na dwóch promach) – 290 zł od osoby,
 • Miejsce w kabinie 3 os. + śniadanie (na dwóch promach) – 350 zł od osoby,
 • Miejsce w kabinie 2 os. + śniadanie (na dwóch promach) – 420 zł od osoby,
 • Kabina 1 os. + śniadanie (na dwóch promach) – 700 zł od osoby,
 • Dopłata do pokoju 1-osobowego na terenie Norwegii – 200 zł za nocleg,
 • Zniżka 25% dla niewykupujących miejsca w kabinie na powrocie.

Program wycieczki:
1. dzień, ok. g. 22:30 Wyjazd z Kołobrzegu. Zaokrętowanie na prom, rejs do Trelleborga. Na promie do dyspozycji podróżnych: fotele lotnicze, bar, kantor, mini sklep, nocleg w wybranej kabinie. G. 08:30 Po śniadaniu (śniadanie dla wykupujących miejsce w kabinie) na promie przejazd wzdłuż zachodniego wybrzeża Szwecji, przez Göteborg w kierunku Oslo. Po drodze na granicy szwedzko-norweskiej zobaczymy Iddefjord, dla chętnych możliwość spaceru po moście łączącym dwa brzegi fiordu. Przejazd w okolice miejscowości Gol. Obiadokolacja, nocleg.
2. dzień, g. 09:00 Po śniadaniu przejazd w kierunku Geilo i dalej przez bezkresny płaskowyż Hardangervidda. Jest to największy górski płaskowyż w Europie i największy Narodowy Park Norwegii. Postój przy wodospadzie Vøringsfossen (182 m), jest jedną z kilku najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych Norwegii. Przejazd przez najdłuższy most wiszący w Norwegii, a trzeci tego typu w Europie – Hardangerbrua, łączący dwa brzegi fiordu Hardangerfjord (138 m) i 55 m nad lustrem. Przejazd w kierunku miasteczka Voss i dalej w kierunku Stalheim. Na trasie postój przy majestatycznym wodospadzie Tvinfossen (152 m). Obiadokolacja i nocleg.
3. dzień, g. 09:00 Po śniadaniu przejazd do Gudvangen, 2-godzinny rejs statkiem wzdłuż Naeroyfjord, fiordu wpisanego w rejestr UNESCO. Rejs po Sognefjord z widokami na wodospady i klify górskie, a także wzdłuż Aurlandsfjorden do miejscowości Flåm. Przejazd najdłuższym tunelem świata (24,5 km) do Burgund. Najważniejszym zabytkiem miasteczka jest kościół słupowy Stavkirke z XII wieku. Przejazd do Oslo, zakwaterowanie, (obiadokolacja we własnym zakresie), wieczorny spacer uliczkami stolicy Oslo.
4. dzień, g. 10:00 Po śniadaniu zwiedzanie miasta. Zobaczymy m.in.: uroczystą odprawę warty Gwardii Królewskiej, ratusz miejski, w którym wręczana jest pokojowa nagroda Nobla, twierdzę Akerhus, rejs statkiem po Oslofiordzie, muzeum łodzi Vikingów na półwyspie Bygdoy, park Vigelanda. Przejazd na tereny skoczni Holmenkollen. Czas wolny. W godzinach popołudniowych wyjazd z Oslo, na trasie przerwa na obiadokolację oraz w centrum zakupowym. Nocny przejazd do Trelleborga.
5. dzień, g. 05:30 Zaokrętowanie na promie, zakwaterowanie w wybranej kabinie, śniadanie dla wykupujących miejsce w kabinie. Przybycie do Kołobrzegu o g. 16:30, zakończenie wycieczki.

Program jest ramowy i może ulec zmianie.
Zgodnie z Art.17. Ustawy o usługach turystycznych z dn. 29.08.1997 cena programu może zostać podwyższona ze względu na wzrost kosztów transportu, wzrost opłat urzędowych, podatków i opłat należnych za te usługi, jak lotniskowe, załadunkowe lub przeładunkowe w portach morskich i lotniczych, wzrost kursów walut, nie później jednak niż na 20 dni przed rozpoczęciem imprezy. Biuro nasze stosuje zasadę niezmienności ceny. Zasada ta dotyczy imprez, na które została zawarta umowa oraz dokonana wpłata powyżej 40%.

Kolejność zwiedzania miejsc oraz usytuowanie noclegów i przepraw promowych w czasie podróży może ulec zmianie.

Informacje i zapisy tel. 727 612 601, 725 888 000

You don't have permission to register